Hakkımızda

HAKKKIMIZDa

İnşaat sektörüne, kent yaşamının dokusunu ve ritmini yansıtmayı hedeflerken, insanları bu zengin atmosferi ve enerji kaynaklarımızı bilinçli kullanmaya çağırıyoruz görüş ve önerilerinizi aktif biçimde paylaşarak, başta ülkemiz olmak üzere Kıbrıslıların kentin yaşayan dokusunun bir parçası; etkileneni ve etkileyeni olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bundan önce ne yaptığımızdan çok bundan sonra ne yapabiliriz politikasını izleyerek ısı, su ve ses yalıtımında gelişen teknolojiyi takip ederek doğanın dokusunu bozmamak adına, insanların evlerinde, işyerlerinde eğlence mekanlarında alışveriş merkezlerinde rahat ve konforlu zaman geçirmelerini amaç edinerek değişen doğa koşullarını da hesaba katarak küresel ısınma faktörünün önüne geçmek adına değerli müşterilerimizi yalıtım konusunda bilinçli olmaya davet ediyor ve bizde gelişen teknolojiyi uygun fiyat ve kolay ödeme şartlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.
 
İzolasyon alanında öncü firmalar içerisinde bulunarak sektörümüzde kalifiye çalışmalar ortaya koymaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirebilmek için kuruluş günümüzde bulunan çalışma azmimizi yarınlara daha da güçlü taşıyabilmektir. Çalışma kriterlerine bağlı olan firmamızı profesyonel çalışma ekibimizle en ileri seviyeye ulaştırabilmektir. Çalışmalarımızda tasarımdan imalata müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünleri sunabilmektir. Yenilikçi çözümleri araştırarak verimliliği artıran firma olarak en iyi servis desteği olan firma konumuna gelmektir. Keyifle çalışan, işini seven ve işinde en iyiler içerisinde bulunan özenle seçtiğimiz elemanlarımızla ülkemize ve halkımıza izolasyon alanındaki öncü firma hizmeti sunmaktır.

EMNİYET

Güvenlik, temel değerlerimizin en önemlisidir. Her iş gününde birinci önceliğimizdir.

GARANTİLİ ÇÖZÜMLER

Yüksek kalite güvencesi ve uzun hizmet ömrü ile garantili izolasyon çözümler sunuyoruz.

KALİTE

Kullandığımız tüm malzemeler Avrupa standartları ölçüsünde, 1. sınıf kalitededir. Uygun fiyat sunarken asla kaliteden ödün vermiyoruz.

Güvene programa ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile; müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için başarılı adımlar ile hizmatlerimizi sunmak.

Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, teknolojik çözümler üreterek müşterilerine hizmet vermektir.
Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, müşterı memnuniyetini en ön planda tutmak hedefimizdir.
Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek,

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Hedeflediği her adımı ile mükemmeli arayarak müşterilerimize imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

  • Saygı
  • Birlik
  • Sürekli Gelişim
  • Fark Yaratmak
  • Takdir
  • Çevreye Duyarlılık

Projeniz için yüksek kaliteli bir çözüm için çaışıyoruz.